Najdete nás také na: FB YT Vimeo RSS

Léto na Prima Family

6. 06. 2012 | Články | Honza95
LETO

Každodenní premiérové výlety do kuchyní hvězd, úplně nový publicistický pořad i výlety Léto s Italem, okořeněné řadou hollywoodských kasovních trháků a premiérových seriálů – taková je nabídka letního menu Prima family, která startuje naplno již 25. června!

 

Prima family

Pořady:

 • VIP Prostřeno! – od 25.6. (pondělí – čtvrtek ve 20:00) – Prima family zavede diváky do soukromí hvězd. V prvním týdnu budou vařit Jiří Pomeje, Agáta Hanychová, Martina Gavriely a Eva Decastelo. V dalších dny tváře rodinného seriálu Cesty domů i s Kateřinou Brožovou, která si v sériálu od podzimu zahraje novou postavu a také nového seriálu Obchoďák. Pořad VIP Prostřeno dosáhl minulý rok až 40 % podílu. Prima family se v době vysílání pořadu stala jasným lídrem na trhu.
 • Na vlastní riziko (každé pondělí ve 21:20) – . Na riziko aktérů, tedy reportérů FTV Prima, se odehraje řada neobvyklých a nezřídka i riskantních situací. Pořad plný adrenalinu a zábavy.
 • Partička (každé pondělí ve 22:00) – Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol. Oblíbená čtveřice v čele Danem Danglem ukaží to nejlepší, co doposud předvedli.
 • Léto s Italem (každé úterý ve 21:20) -  Ital Emanuele Ridi se vrací! Tentokrát nás provede po Itálii, ale i tak se můžete těšit na hodně chutných jídel.
 • TOP STAR magazín (každou středu ve 21:20) – Po VIP Prostřenu nám Prima family ukáže to nejlepší z tohoto pořadu.
 • Nikdo není dokonalý (každý čtvrtek ve 21:20) - Zajímaví hosté a výborná zábava. Na to se můžeme těšit u tohoto úspěšného pořadu.

Filmy:

 • Rosamunde Pilcher (každý pátek ve 20:00) – Romantické příběhy natočené podle knih této slavné spisovatelky.
 • České filmy (každou sobotu ve 20:00) - Tajemství hradu v Karpatech, Nezlobte dědečka, Hostinec U kamenného stolu, Bouřlivé víno, Mladé víno, Zralé víno a další.
 • Hollywoodské trháky (každou neděli ve 20:00) - Pearl Harbor, Vodní svět, Statečné srdce, Wall Street, Letiště, Zelená míle, Titanic, Bohové musí být šílení, Gladiátor, Agent bez minulosti.

Seriály: 

 • Myšlenky zločince: Chování podezřelých - 13-ti dílný kriminální seriál s Forestem Whitakerem navazující na velice oblíbený seriál Myšlenky zločince.

 Prima COOL

Seriály:

 • Divoký vesmír – Dokumentární seriál, který divákům přiblíží, jaká možná nebezpečí hrozí naší planetě z vesmíru.
 • Dobyvatele ztracené pravdy - Dobrodružný dokumentární seriál, který vyšetřuje nejrůznější nadpřirozené jevy a legendy.

Prima love

Seriály: 

 • Bod G – Komediální, erotický sitcom o herečce Gigi, která se snaží znovu vzkřísit svou bývalou slávu z béčkových filmů pro dospělé.

 

Co den, to premiéra. Nechte se zlákat i vy! Prima-web Vám přeje Prima den.

Tagy:

407 komentářů

 1. Kuba

  Já když tam byl loni, tak jsem byl taky na balkónku a vím, že mi tam někdo říkal, že se sedí podle toho jak se přihlásíš, kdo se přihlásí dřív má lepší místa v hledišti, kdo později sedí na balkónku. A plus komparzisté, kteří jsou v hledišti, ale ti když potom odejdou, tak se z balkonku můžeš přesunout místo nich.

 2. pepa

  já se registroval přes internet, a seděl jsem ve třetí řadě za porotou, prostě jsem se tam vecpal. 4 porotce bude asi až v živých přenosech (a nebo taky vůbec). Miloš Knor psal na facebook, že na něho nejsou peníze nebo něco v tom smyslu.

 3. Milan

  Tak jsem včera absolvoval předposlední natáčecí den ČSMT. Organizace je letos lepší, akorát mě trochu zklamalo, že fanoušky, kteří se registrovali přes internet, posadili na balkony a kompars do přízemí za porotu. Myslím, že by to mělo být naopak, ale zase je pravda, že když už jim to zaplatí…

  Jinak mi tam chyběl Miloš Knor, který vždy dostával publikum do varu, letos bylo vidět, že tam prostě chyběl a občas to publikum reagovalo ,,ospale“ a oproti loňsku to nebylo to tak živý… Co se týká čísel, dvě byly wow, pak dvě super, několik průměrů a pár tragédů.

  Trochu mě zamrzelo, že nepřišlo to překvapení v podobě 4.porotce, možná dneska, ale pochybuju. Jinak porota super, Dejdar už není tak zakřiknutej, jako když začínal, všichni se bavili s publikem a tvořili dobrou atmosféru.

  Jinak letošní stage je opravdu povedená, jsem rád, že Prima s Jojkou jdou s dobou a přinesly to, co měla letos i Británie. Je super, že při zmáčknutí 3 křížků začnou všechny LED obrazovky blikat červeno bíle a na největší obrazovce se zobrazí ten křížek.

  Tady je ještě fotka podia, abyste si ho mohli vychutnat v celý kráse :D
  http://img.janforman.com/IMG6412lwfh.jpg

 4. Kuba

  jj viděl jsem jak to říkali i v ukázce. Určitě se o tom někde bude psát

 5. Kuba

  Jinak už funguje fanda.tv a je tam program na sobotu, neděli a pondělí a mě teda z toho vůbec nic nezaujalo. Na můj vkus až moc sportu i v pondělí. Jediný na co bych se mrkl je asi ten South Park, ale ten je zase v čase, kdy na Coolu běží můj oblíbenej seriál Dexter, na kterej se dívám i v repríze. Tak nevím, ale Fanda teda určitě nebude televize pro mě, asi jsem na ní málo chlap :D

 6. Kalda

  Někdo psal, že zítra ve snídani s novou budou informace ohledně Nova NEWS. Tak snad DZ něco přinese (nejsem blbec, abych kvůli Novy vstával v 6 :D)

 7. Kalda

  To snad ne :D Jsem zvědav jestli zase spustí nějaký nový kanál. Příští rok by mohla (mezi COOLem a Love jsou tuším 2 roky).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2007 - 2015 Prima-Web.com - oficiální fan komunita FTV Prima. Všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Návštěvnost webuTOPlist
Doporučujeme: IPrima.cz / Prima-COOL.cz / Prima-love.cz / Prima-ZOOM.cz / Prima-PLAY.cz // Jiné: TV Program
Design a kód: Jack7, pozadí: Mattybo