QI: Na vše máme odpověď – nová show Leoše Mareše

1.7.2013 / Články /

385153_qi_image_620x349

Nová zábavná show, kterou bude moderovat na Primě Leoš Mareš společně s Patrikem Hezuckým, se jmenuje QI: Na vše máme odpověď. Uvedla to dnes Lucie Juráčková z PR oddělení FTV Primy. „Čeká vás show plná zdánlivě banálních otázek, kde se odpovědi můžou zdát naprosto jasné. Pointa vás ovšem zpravidla hodně překvapí,“ sdělila v TZ.

Nový zábavný pořad vychází z licence QI: Quite Interesting od britské veřejnoprávní televize BBC, která ho poprvé odvysílala v roce 2003 na svém čtvrtém kanále (BBC Four).

Autorem této show je John Lloyd, jenž se podílel např. na britských televizních seriálech Žádné zprávy v devět, Černá zmije nebo na filmu Stopařův průvodce po Galaxii.

NĚCO JINÉHO: Prima si zaregistrovala ochrannou známku Prima Ženy (26.6.2013)
ČTĚTE TAKÉ: MTG vstupuje na český produkční trh, prvním vyrobeným pořadem by měli být Filmaři (24.6.2013)


další videa nalezne zde

QI: Quite Interesting se dostalo také za hranice Spojeného království, vysílal se třeba v Austrálii, na Novém Zélandu, ve Švédsku nebo v USA. V britské verzi má pořad stopáž většinou 30 minut.

Další informace o této novince zjistíme po tiskové konferenci k podzimnímu schématu, která se uskuteční 1. srpna v 10 hodin v hotelu Radisson Blu Alcron v Praze.